Точну кількість загиблих та постраждалих назвати важко, адже вона постійно збільшується.

Важливо Туреччину і Сирію сколихнули потужні землетруси – знищені будинки, багато жертв: все, що відомо

Однак вдень 6 лютого рятувальники таки змогли дістати з-під завалів поранену дитину. Відомо, що вона отримала сильні поранення, зокрема була вся в крові, але вижила. Скільки часу вона перебувала під завалами, наразі невідомо.

Тим часом у мережі оприлюднили відео, на якому показали порятунок дитини з-під завалів будинку. На щастя, хлопчик вижив,

Додамо, що на сирійському боці кордону землетрус розтрощив контрольовані опозицією регіони, де проживає приблизно 4 мільйони людей, переміщених з інших частин Сирії через тривалу війну в країні. Багато з них живуть у занедбаних умовах без медичної допомоги.

Що відомо про землетрус у Туреччині та Сирії

  • На південному сході Туреччини стався землетрус магнітудою 7,8. Через 10 хвилин після першого поштовху було зафіксовано ще один – магнітудою 6,3.
  • Багато житлових будинків обвалилися за лічені секунди. Турецькі сейсмологи порівняли подію із землетрусом 1999 року. Тоді недалеко від Стамбула на узбережжі Мармурового моря стався найруйнівніший у Туреччині землетрус магнітудою 7,7. Загинули майже 17,5 тисяч осіб.
  • На трагедію в Туреччині вже відреагував Президент України Володимир Зеленський. Так, український лідер звернувся до лідера Туреччини Реджепа Ердогана і запропонував йому допомогу.