І саме довкола титанів класичного бойовика точилися головні дискусії. Хто крутіший? Сталоне? Шварценегер? Аргументи дуже прості. Було два критерії. Об’єм біцепсів. Тут начебто перемагав Шварц. І харизма. А тут уже поза конкуренцією Сталоне, який став іконою стилю.
Але основний аргумент – кількість вбивств. Боротьба за чемпіонство триває і досі. Поточний результат Шварца зупинився на позначці 509. Сталоне теж зайшов за півтисячі – 539.
Але кількість це ще не аргумент. Публіка прискіпливо ставилася і до якості. Ні, не реалістичності, а саме наслідків безладної стрілянини у бік ворога.
Читайте також: Згадати Все. Тонкощі типового інтер’єру: чому всі квартири виглядали однаково
Мова - теж не остаточний аргумент. Шанувальники Сталоне та Шварценегера рідко доходили згоди, і коли дискусія заходила в глухий кут на арену виходив новий супергерой.
Головне мірило у тій війні титанів звичайно ж два фільми. Точніше – чотири або й п'ять. Перший та другий термінатори і 2-3 частини епопеї про Рембо. Фільми, які дали своїм головним акторам нові імена.
І якщо Рембо це всього лише якісна стрілялка, то в Термінаторі і сюжет, і спецефекти і революційна на той час графіка, і фрази, що стали відомими на весь світ.
Щоб дізнатись більше про епоху Шварцнегера і Сталлоне – дивіться випуск програми "Згадати все".