Це військовий експерт Олег Жданов прокоментував у своєму стрімі, повідомляє 24 канал. За його словами, що Лукашенко "співає" ту пісню, яку йому написали, адже хто платить, той і замовляє музику.

До теми Лукашенко вже бідкається про майбутнє Білорусі, якщо "Росія розвалиться"

Як додав Жданов, зрозуміло, що Білорусь сьогодні існує виключно на гроші Росії, і саме держзамовлення на ремонт та відновлення техніки і озброєнь з боку Росії підтримує на плаву економіку Білорусі.

Перспективи нападу з Білорусі

Військовий експерт зауважив, що українська розвідка має дані про готовність до війни до 25 тисяч військовослужбовців з лав збройних сил Білорусі.

Мене завжди цікавить – а як же життя, а як здоров'я, а як же майбутнє? Невже ви не надивилися за 9 місяців, яких втрат зазнала російська армія?
– підкреслив Жданов.

Він додав, що станом на сьогодні російська армія висить на волосині від втрати здатності оборонятися, попри те, що вони ще намагаються зібрати якісь резерви та підготуватися до наступальної операції.

Зважаючи на це, виникає питання – невже солдати білоруської армії готові сьогодні ризикнути своїм життям, не маючи взагалі ніякого бойового досвіду, бачачи війну тільки збоку і знаючи про те, що відбувається на полі бою, лише з розповідей російських солдатів, з відеороликів в інтернеті та того, що вони бачать самі? Мова йде про розгромлену російську техніку, яка приходить до них на ремонт і з якої вони вимивають кров російських солдатів.

"І вони все одно висловлюють готовність воювати. Ну, добре, готові – давайте, ми теж готові до того, щоб вас зустріти", – підсумував Жданов.

Жданов про готовність ЗСУ до нападу з боку Білорусі: дивіться відео

Актуальні втрати ворога

  • Станом на ранок 25 листопада з початку повномасштабної війни в Україні Росія втратила вже 85 720 бійців. 310 з них вирушили на "концерт до Кобзона" за минулу добу.
  • Вражають і втрати окупантів у техніці – 2898 танків, 5837 бойових броньованих машин, 1889 артилерійських систем, 395 РСЗВ, 278 літаків та ще багато іншого.
  • Видання Forbes підрахувало, скільки грошей Росія витратила на 9 місяців ведення повномасштабної війни. Так, прямі військові витрати Росії склали приблизно 82 мільярди доларів – це четвертина торішніх загальних доходів країни-агресорки.