Через власний акаунт у соцмережах жінка публікувала дописи, у яких виправдовувала російську агресію та заперечувала окупацію територій України. Війну фанатка "русского міра" цинічно називала "громадянським конфліктом". Також вона принижувала честь та гідність українців.

Зверніть увагу Ексдружина Гіві сказала, чому хоче вбити українських дітей: їй нібито "зігував" 5-річний хлопчик

З серпня 2022 по травень 2023 року вона (затримана – 24 Канал) публікувала дописи на підтримку російських військових та представляла збройну агресію як внутрішній громадянський конфлікт, а також принижувала честь та гідність українців. Підозрювана заперечувала окупацію українських територій та закликала до припинення існування України як самостійної держави,
– мовиться у повідомленні.

Під час обшуків у фанатки "русского міра" виявили ноутбук та мобільний телефон. На них були зафіксовані докази протиправної діяльності жінки. Наразі триває розслідування.

Про підозру повідомили одіозній блогерці

У серпні 2023 року про підозру повідомили скандальній блогерці Вікторії Кохановській. Вона активно провокувала сутички біля Києво-Печерської лаври. Окрім того, жінка активно заперечувала збройну агресію Росії, а також – розпалювала ворожнечу на темі релігії.