Про це у Facebook написав перший заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

Як відомо, 8 січня правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської. Однак у поліції поки не називають імені затриманого. При цьому, за даними джерел, підозрюваним у вбивстві Ірини Ноздровської є Юрій Россошанський – батько Дмитра Россошанського, який на смерть збив на автомобілі сестру Ірини Світлану Сапатінську.

Читайте також: Ймовірному вбивці Ноздровської оголосили підозру

"Про ніяке відверте зізнання підозрюваного мова не йде. Виключно завдяки зібраному масиву речових доказів ми встановили підозрюваного. Під час бесіди після затримання я особисто спілкувався з особою, яку ми обґрунтовано підозрюємо у скоєнні злочину. Людина не розкаюється у скоєнному й не збирається каятися", – зазначив Аброськін.

Він також розкритикував "фахівців", які продовжують надавати свої поради, як має поводитися поліція.

"Розкриття злочинів – це надважка робота по зібранню речових доказів, відтворенню обставин злочину, встановленню особи, яка скоїла його, та подальше затримання. Не можна затримувати людину, бо "хтось щось чув та додумав", – наголосив заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо, тіло Ірини Ноздровської знайшли на Київщині 1 січня 2018 року. Зникла ж правозахисниця 29 грудня. Якраз після того, як відбувся суд у справі загибелі її сестри. Саме Ноздровська домоглася, аби Дмитра Россошанського посадили на сім років. Поховають Ірину Ноздровську у її рідному селі Демидів, що під Києвом, 9 січня.