Ідентифікували окупанта розслідувачі з російського медіапроєкту "Важные истории", повідомляє 24 канал. Для цього вони взяли кадри з камери зовнішнього спостереження, які опинилися у розпорядженні видання The New York Times.

Зауважте Чому росіяни такі дикі

На відео зафільмували моторошний момент. Як російські загарбники страчують 9 беззбройних чоловіків. Трагедія сталася у Бучі на вулиці Яблунській.

Хто є можливим вбивцею

За даними сервісу розпізнавання облич, на відео – Чингіз Атантаєв. Це – 37-річний російський військовий. Журналісти з'ясували, що він народився у Магадані (Далекий Схід). Упродовж останніх років проживав у Пскові, де дислокуються 104-й і 234-й десантно-штурмові полки.

У соцмережах Атантаєв підписаний на сторінки, пов'язані з російськими загарбниками та озброєннями. Окрім того, окупант цікавився єдиноборствами.

Востаннє Атантаєв заходив у соцмережу 12 травня.

Російському командиру повідомили про підозру

  • Ірина Венедіктова повідомила, що прокурори оголосили про підозру російському командиру Василю Литвиненку. Саме він був одним із тих хто віддав накази, а також – вчиняв цинічні та жорстокі звірства на Київщині під час окупації.
  • Литвиненко – командир роти 64-ї окремої мотострілецької бригади Сухопутних військ збройних сил Росії у складі 35 загальновійськової армії.
  • Вдалося встановити, що Литвиненко був "старшим" під час окупації Липівки (Бучанський район). Прокурори встановили, що без дозволу окупанта мешканці села не могли навіть вийти по воду.
  • Загарбника звинуватили у порушенні законів та звичаїв війни, поєднаному з вбивством. Нелюду вже заочно оголосили про підозру.
  • Наразі українські правоохоронці встановлюють особи співучасників його злочинів.

Важливо – окупант похвалився батьку катуванням полоненого українця: дивіться відео