Про це повідомляє російське видання "Коммерсантъ" з посиланням на джерела у держструктурах обох країн.

Як стверджує ресурс, Кремль і Білий дім вже давно ведуть перемовини про організацію російсько-американської зустрічі у верхах в одній з європейських країн, і вони, зокрема, активізувалися після візиту голови Держдепу Рекса Тіллерсона до Москви.

Читайте також: Розправившись з Асадом, Трамп прийметься за Путіна. І Путін це розуміє, – російський журналіст

Крім того, до цього часу ці переговори, за словами джерела в держструктурах РФ, жодного разу не переривалися: ні після посилення санкцій з боку США проти Росії, ні після американського авіаудару по Сирії.

Зазначається, що зустріч відбудеться ще до саміту G20. Так, передбачається, що президент США перебуватиме в Європі з 25 по 27 травня для участі в саміті НАТО у Брюсселі та у саміті G7 в італійській Таорміні.

Щоправда, після цих заходів він може "відскочити" в одну з третіх країн, куди прилетить і його російський колега.

Перший особистий контакт двох президентів повинен визначити, чи зберігається шанс на нормалізацію російсько-американських відносин, які досягли найнижчої точки за президенства Обами та продовжували деградувати в перші три місяці правління Дональда Трампа у зв'язку з ескалацією напруженості в Сирії, Північній Кореї та Афганістані,
– наголошують журналісти "Коммерсантъ'у".

Читайте також: ЗМІ назвали ім'я політика, через якого США налагоджуватимуть стосунки з Кремлем

Нагадаємо, Дональд Трамп і Володимир Путін ще ніколи особисто не зустрічалися, натомість вже провели кілька телефонних розмов.