Про це пише у своєму телеграм-каналі представник Кабінету міністрів у Верховній Раді України Тарас Мельничук, інформує 24 Канал. Усі зміни ухвалені на засіданні 13 жовтня.

Дивіться також Які категорії чоловіків можуть виїжджати за кордон під час війни

Які зміни ухвалено

Тож, відтепер перетинати державний кордон може більше водіїв на транспортному засобі ліцензіата. Зокрема, збільшено "ліміт" на наступні категорії:

  • для вантажних транспортних засобів збільшено з одного до двох;
  • для пасажирських – з двох до трьох.

Дані зміни внесено "з метою забезпечення дотримання положень Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР)", – відзначив посадовець у своєму повідомленні.

Яка ситуація з виїздом за кордон: останні новини

  • З 1 вересня право виїзду за кордон у разі введення правового режиму воєнного стану надали студентам або курсантам, які здобувають вищу освіту а спеціальностями, не підлягають призову та тим, хто потребує практичної льотної підготовки в іноземних закладах.
  • Виїхати за межі України навіть під час воєнного стану можуть чоловіки віком від 18 до 60 років, які постійно проживають за кордоном, виключені з обліку за станом здоров'я і яким дозволений виїзд за станом здоров'я, сімейними обставинами та професією.
  • З 1 жовтня 2023 року жінки, які мають медичну чи фармацевтичну освіту мають стати на військовий облік. Для них, за словами Федора Веніславського, діятимуть такі ж правила перетину кордону, як і для чоловіків.
  • За сімейними обставинами виїхати за кордон може певна категорія осіб. Зокрема, багатодітні батьки неповнолітніх дітей, якщо родичі дружини чи чоловіка потребують постійного догляду та інші.