Андрій Богдан розповів, як заохочував Зеленського йти у президенти та що забезпечило коміку перемогу у президентських перегонах, в ефірі "У гостях у Дмитра Гордона". Про це повідомляє 24 канал.

Читайте також Азаров – один з найкращих: Богдан назвав найкращого українського прем'єра

Знайомство з Зеленським

За словами Богдана, відбулося воно давно. Майбутній президент видався йому добрим, відкритим та харизматичним

Зубри світової політики танули при розмові з ним. Складалося враження, наче це – твій син,
– розповів ексглава ОП про Зеленського.

Розмови про президентство

Богдан заявив, що балотування у президенти свого лідера у тісному колі "95 кварталу" обговорювали давно.

Приблизно 3 – 4 роки тому колишній керівник Офісу Президента підштовхував Зеленського йти в політику. Це було після виходу у світ серіалу "Слуга народу". "Я сказав йому: серіал дам людям надію. Якщо ти навіть не спробуєш, вони розчаруються", – пригадав розмову Богдан.

Він бачив Зеленського на цьому посту ще у 2017 році.

Я був у Ватикані. Вийшов Папа Римський і сказав, що Зеленський буде президентом України,
– заявив Богдан.

Та додав, що тоді лише пожартував так. Однак мав на це підстави: вивчав соціологію, цифри говорили самі за себе. Країна потребувала нових облич.

Остаточне рішення

Його Зеленський прийняв все ж 31 грудня 2018 року. Богдан зазначив, що дискусії щодо того, чи виставляти новорічне звернення, точилися до останнього. Він не заперечив, що підготовка тривала й раніше, однак не було твердого "Так".

Серіал вплинув, однак не визначально

Богдан переконаний, що Зеленський став би президентом і без "Слуги народу". Однак серіал поміг, адже дав людям розуміння того, що показане в ньому можна повторити і в реальному житті.

Головним була технологічно грамотна передвиборча кампанія. Ексглава ОП пояснив, що будувалася вона не на серіалі, а на особистості Володимира Зеленського.

Зверніть увагу У мене з Андрієм дружні відносини: Саакашвілі прокоментував фото з Богданом

Коротко про Андрія Богдана:

  • Це молодий український юрист і політик. В українській політиці з'явився ще в далекому 2007 році, коли балотувався у Верховну Раду за списком блоку "Наша Україна – Народна самооборона", але в парламент не потрапив.
  • Того ж року почав працювати в Міністерстві юстиції. Там пробув до 2010 року, поки не став урядовим уповноваженим з антикорупційної політики в новому Кабміні Азарова.
  • Найбільш відомий за появою в команді нового президента Володимира Зеленського. До лютого 2020 року очолював Офіс Президента України.