За словами Геращенка, російські окупанти змогли проникнути на територію "Азовсталі" завдяки допомозі невідомого електрика.

Варте уваги Вдруге за вечір: у більшості регіонів України – повітряна тривога

Радник глави МВС про штурм "Азовсталі"

Зрадник показав ворогу підземні тунелі, через які можна потрапити на територію заводу. Антон Геращенко додав, що 3 травня російські загарбники почали штурмувати ці ходи, активно використовуючи інформацію, яку отримали від свого "помічника".

Зрадник обов'язково отримає свою кулю або цеглину по голові,
– підкреслив Геращенко.

Геращенко також заявив, що саме тому до окупованого Маріуполя й прибув російський пропагандист Володимир Соловйов. Згідно з інформацією радника глави МВС, Соловйову пообіцяли, що він зможе зняти на камеру "перемогу" російських загарбників над захисниками України. Причому це мало статися ще вчора, 3 травня.

Реалізувати свій задум ворог не зміг. Українські військові продовжують чинити опір окупантам. За словами Геращенка, цей приклад героїзму та мужності назавжди стане частиною підручників.

Заява Геращенка:

Що відомо про штурм "Азовсталі":

  • Ворог почав штурм заводу у Маріуполі 3 травня. Цю інформацію підтвердили українські захисники. До цього окупанти протягом кількох годин бомбили завод.
  • Станом на 18:00 середи, 4 травня, стало відомо, що на території "Азовсталі" увесь день йшли важкі бої, а зв'язок з військовими зник. Лише один з них написав у мережі, що живий.
  • Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко в етері загальнонаціонального телемарафону також повідомив про важкі бої на заводі. Окупанти обстрілюють маріупольську фортецю зі всіх наявних видів зброї.
  • Крім того, мер додав, що на території заводу у Маріуполі все ще є мирні жителі. Зокрема, діти.
  • Увечері, 4 травня, командир захисників "Азовсталі" Денис Прокопенко записав термінове звернення. Він теж підтвердив інформацію про те, що на території заводу йдуть важкі бої.
  • Він наголосив, що вони продовжують виконувати наказ та тривати оборону. Але командир додав, що ситуація надскладна. Адже вже триває другий день, як окупанти зуміли прорватися на завод.

До теми – Соловйов приїхав до Маріуполя: дивитися відео