Представник ГУР МО Андрій Юсов розкрив деталі спільної операції із Повітряними силами. Він сказав, що це справді "знакова операція".

Дивіться також Україна вперше збила не лише Ту-22, але й дві Х-22, які він запустив, – Повітряні сили

Низку ракет не випустили

Юсов також зазначив, що відстань збиття була близько 300 кілометрів від кордону України.

Крім цього, він підкреслив, що це вперше від початку повномасштабної війни було знищено ще під час виконання бойового завдання, власне, в повітрі.

Тобто, інший літак, який йшов за ним, був змушений розвернутися. І це означає, що ще низка ракет не була випущена по Україні
– пояснив Юсов.

Що відомо про знищення Ту-22

  • Так, зранку 19 квітня губернатор Ставропольського краю Володимир Владіміров повідомив, що у Красногвардійському районі Ставропольського краю Росії упав військовий літак.
  • Падіння бомбардувальника підтвердили і в міноборони Росії, зазначивши, що літак без боєкомплекту зазнав аварії нібито після виконання "бойового завдання" під час повернення на аеродром базування. Причиною авіакатастрофи в міноборони країни-терориста назвали "технічну несправність".
  • Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук підтвердив, що ЗСУ разом з ГУР вперше ліквідували російський літак Ту-22М3, який є носієм крилатих ракет Х-22. Ці борти систематично обстрілюють Україну.