Ситник в ефірі 24 каналу заявив, що Онищенко програв в Іспанії усі суди – і в частині екстрадиції, і в частині визання його політичним біженцем. Тому ексдепутата примусово повернуть до України. Це станеться орієнтовно у грудні 2019 року.

Вам буде цікаво: Суд арештував в Онищенка пів мільйона євро: ексдепутат-втікач купував за них коня

Сам Онищенко не забарився з відповіддю і звинуватив голову НАБУ у брехні. Відповідну заяву він опублікував у своєму фейсбуці.

Ситник заявляє, що я програв суди і мене екстрадують незабаром. І знову бреше. У рішенні мого суду написано, що мене можуть екстрадувати тільки за згодою Кабінету міністрів Іспанії. Суд щодо екстрадиції був в березні 2017 року. І три роки Кабмін так нічого і не підписав. У підсумку я сам повідомив усім, що я написав заяву, що хочу повернутися в Україну. І суд схвалив і дав мені дозвіл на добровільне повернення,
– написав він.

Окрім того, екснардеп-втікач наголосив, що дійсно може повернутися в Україну, коли сам того захоче.

"І повернуся я в Україну не тоді, коли захочуть цього Ситник та інші балаболи. А в тому випадку, якщо захочу цього я", – підсумував Онищенко.

Хто такий Онищенко і в чому його підозрюють?Український олігарх, нафтогазовий трейдер, колишній український політик та депутат від "Партії регіонів".

У червні Онищенко хотів балотуватися на виборах в Раду, але ЦВК відмовила йому в реєстрації. Причина – той з 2016 року не проживає в Україні та переховується від слідства.

В Україні політика звинувачують в організації схеми щодо перепродажу купленого у держкомпаній газу своїм же фірмам за заниженими цінами. Причому мовиться про кількамільярдні збитки для держави.

Біографія одіозного політика-бізнесмена: дивіться відео 24 каналу