Так, зрадник Сальдо заговорив про нібито "добровільне переселення" жителів Херсонщини. Про це пишуть російські ЗМІ.

До теми Командувач російським вторгненням заговорив про "непрості рішення" щодо Херсона

Колаборанти хочуть переселити мешканців Херсонщини

За словами зрадника, російські військові сформували угруповання, яке нібито "зможе" завадити ЗСУ звільнити область від загарбників.

Мною було ухвалено важке, але правильне рішення оголосити про організоване переміщення цивільного населення на лівий берег Дніпра,
– цинічно заявив Сальдо.

Окупаційна влада вирішила переселити мешканців Бериславського та Білозерського районів. "Переміщення" запланували і на тимчасово окупованих територіях Миколаївщини. Зокрема, у Снігурівці.

Ба більше, Сальдо пообіцяв, що ті, хто "евакуюється" в Росію, нібито отримають сертифікати на житло. Однак, міський голова Мелітополя переконаний, що окупанти насправді готують примусову депортацію цілого міста.

Іван Федоров зазначив, що це новий прояв геноциду на окупованих територіях. Загарбники хочуть заселити місто зрадниками та військовими, аби перетворити Херсон на форпост "руського міра", вважає міський голова Мелітополя.

Цікаво Руйнація Росії і 2 вежі Кремля: Буданов назвав головні сценарії програшу ворога

Окупанти хочуть переправити військових та техніку через Дніпро: що відомо

  • Раніше командувач російським вторгненням в Україну заявив про якісь "непрості рішення" щодо Херсону. Сєргєй Суровікін вигадав, що наші військові начебто можуть вдаватися до заборонених методів війни.
  • Окрім того, посіпака Путіна заявив, що Україна нібито готується атакувати дамбу Каховської ГЕС. Більше про "геніальні" заяви Суровікіна читайте у матеріалі 24 каналу.
  • У Генштабі ЗСУ ще 14 жовтня повідомили, що окупанти планують перевезти через Дніпро своїх військових та техніку. Для цього ворог вилучає з річкового порту човни.
  • Також російські загарбники почали евакуацію так званих "державних" установ до Криму. За даними Генштабу ЗСУ, з Херсона до тимчасово окупованого півострова вивозять співробітників та майно банків і пенсійного фонду.

Вас може зацікавити – Українські воїни наближаються до Херсона: дивіться відео