Російські окупанти розуміють, що їхній кінець уже скоро настане, однак готуються до фінальної битви з усіх сил. В оперативному зведенні інформації за 14 жовтня Генштаб ЗСУ повідомив, що ворог вилучає з річкового порту човни, щоб була можливість здійснити переправу через Дніпро.

Читайте також "Заява Сальдо – це агонія": херсонські колаборанти просять Росію депортувати їх

Хочуть перевезти солдатів та техніку

Уже упродовж 233 днів Збройні Сили України дають відсіч ворогу. Загарбники усвідомлюють поразку та малюють плани того, як їм доведеться відступати на Херсонщині.

В тимчасово зайнятому місті Херсон окупанти вилучили з місцевого річкового порту 13 з 15 плавзасобів баржевого типу для перевезення особового складу та техніки через річку Дніпро,
– зазначили у Генеральному штабі.

Успіхи ЗСУ на херсонському напрямку: остання інформація

Депутат Херсонській обласної ради Сергій Хлань повідомив, що нашій армії вдалось зачистили котел на Херсонщині та змістити лінію фронту впритул з Миловим. ЗСУ зі західного напрямку звільняють населені пункти на правому березі Дніпра.

Перед тим міністерство оборони Британії зазначало, що окупанти намагаються закріпитися в Миловому, однак в них нічого не виходить.

Окрім того, 13 жовтня українська армія знищила командний пункт ворога. Сталося це в Бериславському районі Херсонської області.

Варте уваги – окупанти в істериці тікають з Херсона: дивіться відео