Удар був касетними снарядами. Міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що кількість жертв зросла.

Читайте також На Миколаївщини Повітряні сили збили 2 ворожих Су-25

Станом на 19:20, троє загиблих та дванадцять поранених. Також є пошкодження житлових будинків і електромереж,
– повідомив мер.

Вибух через дії ворога стався в районі зупинки громадського транспорту.

Удар був цілеспрямованим

Спочатку повідомляли про 2 загиблих та 12 поранених. До місця удару виїхали бригади швидкої допомоги. Однак потім Сєнкевич заявив, що кількість жертв зросла до трьох.

Голова Миколаївської облради з гуманітарних питань Ганна Замазєєва наголосила, що це цілеспрямований терористичний акт. Касетні снаряди прилетіли по зупинці у людному районі міста. Це сталось саме тоді, коли мирні мешканці поверталися додому.

Заступник глави ОП Кирило Тимошенко показав кадри з місця подій, де було видно, що люди тікають від вибухів.

Зауважимо, що інформація про звуки вибухів з'явилась у телеграм-каналах о 17:38. Лунала повітряна тривога, відбій оголосили о 18:07. Тепер на місці працюють усі служби.

Чи зможе росія наступати на Миколаїв

  • Радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович казав, що не варто вважати, що окупантам буде так просто надіслати мобілізованих на Південь, наприклад, аби розвинути якийсь наступ.
  • ЗСУ контролюють всі переправи через Дніпро, якщо росіяни захочуть доставляти новоприбулих баржами, то ми їх успішно топимо – не щодня, але такі успіхи у нас є. Крім того, ЗСУ влучають не у порожні баржі.
  • Арестович не вірить у тотальний апокаліпсис, але, якщо росіяни навіть зможуть перекинути війська на правий берег, то нікуди не зникає проблема із забезпеченням. Те угруповання, яке зараз там перебуває – має потребу у 4 тисячах тон вантажу щодня, а забезпечують 1 300 тон. Тому ці військові вже два з половиною тижні мають проблеми із постачанням.

Як ЗСУ знищили дрон, що атакував Миколаїв: дивіться відео