Інформацію про зміни на південному фронті іноземним журналістам розповів командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Сил оборони України Олександр Тарнавський. За даними видання, це трапилось у п'ятницю. Ймовірно, мовиться про 22 вересня.

Дивіться також Звільнення Андріївки та стабілізація фронту: як за тиждень змінилась карта бойових дій

Що розповів Тарнавський про зміни на фронті

На лівому фланзі (під Вербовим – 24 Канал) ​​ми маємо прорив, і ми продовжуємо просуватися далі,
– заявив командувач.

Ба більше, Олександр Тарнавський пояснив, що просування Збройних Сил України не таке швидке, як очікувалось, не таке, як у фільмах про Другу світову війну.

"Головне – не втратити цю ініціативу (яка у нас є). І, ну, не втратити це на практиці, діями", – пояснив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія".

Цього разу Тарнавський заявив про прорив оборони під Вербовим, проте прогнозує ще більший прорив у майбутньому.

ЗСУ прорвали оборону росіян у Вербовому
Як виглядає карта у районі Вербового / Скриншот DeepState

Як виглядають зміни під Вербовим: дивіться карту DeepState

Останні новини про контрнаступ ЗСУ

  • Бригадний генерал Олександр Тарнавський розповів, що зима не зупинить просування Збройних Сил України. Натомість ЗСУ чекає прорив. За словами командувача оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", прорив України у контрнаступі трапиться після Токмака. Адже зараз там росіяни покладаються на глибину своєї лінії оборони.
  • Глава української розвідки Кирило Буданов розповів, як Україна звільнятиме Бахмут. За словами генерал-лейтенанта, ЗСУ планують перекрити всі шляхи постачання, які йдуть до міста. Він пояснив, що наші військові постараються охопити місто, і тільки після цього – зайти.
  • Володимир Зеленський у Вашингтоні на пресконференції заявив, що наші військові звільнять Бахмут та два інших ключових українських міста. Проте президент України не сказав, про які населені пункти мовиться. Тільки запевнив, що в України є дуже комплексний план.