Зокрема, Сили оборони мають певні успіхи на кількох напрямках. Про це 24 Каналу розповів керівник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш, зауваживши, що розуміючи це, окупанти починають закріплюватися.

Дивіться також Росіяни масовано наступають на Авдіївку: як за тиждень змінилась лінія фронту

Як противник намагається сповільнити наступ ЗСУ

"За минулу добу (18 жовтня – 24 Канал) нам вдалося на різних ділянках фронту просунутися від 100 до 300 метрів. Найголовніше – це постійні зусилля, які докладають наші захисники та захисниці. Ми не збавляємо темпів. Так, імовірно, це не так швидко, як комусь здавалося б", – сказав керівник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ.

Однак, як наголосив Євлаш, найважливіше – зберегти життя та здоров'я українських військовослужбовців, а також планувати операції. Оскільки грамотно й правильно спланована операція матиме досить позитивні результати. Зокрема, про успіх Сил оборони свідчить реакція противника.

Це означає, що ми 100% на правильному шляху й необхідно діяти в тому ж напрямку. Ворог, розуміючи, що втрачає своє положення, вже починає облаштовувати свої позиції поблизу дороги Бахмут – Горлівка, яка раніше перебувала під нашим вогневим контролем,
– пояснив Ілля Євлаш.

Євлаш про ситуацію на Бахмутському напрямку: дивитися відео

За його словами, ворог поступово починає закріплювати свої позиції. Відтак окупанти обладнують мінно-вибухові й інженерні загородження, аби сповільнити наш наступ. Адже росіяни розуміють, що наступ українських військових впевнений, хоч і повільний.

Проте ніщо не зупинить наступ, час якого настав,
– підкреслив Євлаш.

Окупанти зазнають невдачі на Бахмутському напрямку

  • Офіцер ЗСУ Тарас Березовець розповів, що російські загарбники починають панікувати, адже втрачають позиції на південь від Бахмута. Зокрема, 25 й 126 армії Росії говорять, що хочуть відступати з цього напрямку через великі втрати особового складу.
  • Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський показав відео, як українські військові знищили два російських танки Т-80, один Т-72, автомобільну техніку та особовий склад окупантів.
  • Офіцер ЗСУ Арті Грін проінформував, що Сили оборони знайшли метод бойових дій, який приносить успіх на полі бою. Відтак українські воїни відкинули ворога вглиб від траси Бахмут – Костянтинівка.