У складі російської армії воюють і зрадники України. Вони думали, що опинилися на стороні переможців та уникнуть відповідальності за свої злочини.

Читайте до теми МЗС розповіло про поводження з російськими військовополоненими: Москві ставлять таку ж вимогу

Полонений снайпер

Відважним героям 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ вдалося взяти у полон російського снайпера. Втім, їх чекав ще один "сюрприз".

Коли вони почали вивчати інформацію про затриманого ворога, з'ясувалося, що той народився у Житомирській області. Зраднику лише 20 років, і тепер всі його надії на "щасливе життя" – зруйновані. Йому доведеться провести за ґратами дуже багато часу, де в нього буде можливостей пошкодувати про своє рішення.

Затриманий снайпер: фото

Новини фронту: останні події

  • На Сході ворог не припиняв штурмових дій, але усе, чого йому вдалося досягнути – це нових втрат. Воїни ЗСУ ліквідували щонайменше 48 російських окупантів, також ворог втратив два міномети та три АТТ.
  • Російські окупанти продовжують гатити по прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей. Лише впродовж години ворог здійснив три обстріли.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив про стан азовців, які перебувають у російському полоні. За його словами, вони живі та здорові, хоч росіяни й не утримують їх в належних умовах. Раніше президент Володимир Зеленський повідомляв про те, що у полоні росіян перебувають 2,5 тисячі мужніх захисників та захисниць Маріуполя.
  • Російські окупанти не припиняють спроб окупувати Сєвєродонецьк. Ворог кидає на штурм великі сили, але ЗСУ не дають російським окупантам просунутися. Ситуація у місті дуже динамічна та змінюється щогодини. Згідно з останньою інформацією, окупанти контролюють східну частину міста, зараз там тривають бої. Також ворогу не вдалося оточити наших героїв, як він це собі планував.

Дивіться відео до теми – росіянам не вдалося оточити ЗСУ біля Сєвєродонецька, оперативний план ворога провалився