Для ураження пункту російських спецпризначенців поблизу Олешківських пісків українські військові застосували керовані авіаційні бомби.

Читайте також Гаряче привітали окупантів: у СтратКомі прокоментували ураження ворожої 810 бригади

"21 листопада Збройні Сили України уразили керованими авіаційними бомбами пункт управління підрозділів спеціального призначення російських окупаційних військ поблизу Олешківських пісків", – мовиться у повідомленні.

ЗСУ уразили пункту російських спецпризначенців біля Олешківських пісків: дивіться відео

Втрати ворога: останні новини

  • ЗСУ уразили 810 бригаду морської піхоти окупантів 19 листопада у Донецькій області. У момент удару російські загарбники зібралися для відзначення так званого дня день ракетних військ та артилерії. Сили оборони України оперативно визначили місце проведення святкових заходів росіян і гаряче привітали їх. Наразі точні втрати ворога уточнюються. Однак за інформацією російських пропагандистів, внаслідок удару загинуло кілька десятків окупантів, також приблизно 100 осіб отримали тяжкі поранення.
  • Командир роти ударних безпілотників "Птахи Мадяра" зауважив, що ЗСУ вдарили по ворогові за два тижні після атаки на 128-му бригаду. Наші захисники атакували ворога на узліссі, яке було нібито ретельно підготовлене та замасковане. Хоч командування ворога запізнювалось, ЗСУ зачекали.
  • У ГУР МО повідомили, що кілька РЛС росіян було уражено в Курській області. Радіотехнічну позицію ворога в Курській області виявили 18 листопада. Ураження зазнали дві коштовні російські радіолокаційні станції – РЛС 55Ж6 "Нєбо" та, ймовірно, "Гамма-С1Е". Загальні втрати загарбників уточнюють.
  • Зауважимо, що за минулу добу українські військові ліквідували ще 850 окупантів, 7 танків, 17 артилерійських систем, одну систему ППО та багато іншого. Від початку повномасштабного вторгнення в Україну країна-агресорка втратила 320 670 вояк.