Кореспондент із Запоріжжя в ефірі 24 каналу розповів про слова військових. Вони повідомляли, що неможливо було їздити й ходити. "Це був наймокріший день у моєму житті" – зазначив один із захисників.

Важливо Наберіться терпіння, – у ЗСУ прокоментували прогноз New York Times про звільнення Кремінної

Звичайно, що в таких умовах не сильно побігаєш, оскільки на кожний чобіт через 5 хвилин налипне багнюки вагою у 5 – 10 кілограмів. Проте дощ ніяк не заважає працювати українській артилерії, яка має вже цілий список вдалих уражень.

Ми знаємо й Генштаб підтверджує, що у селі Новобілозерка, яке неподалік Енергодара, осетини хотіли посвяткувати 50-річчя свого командира. Зібралося багато народу й про це знали не тільки осетини,
– розповів кореспондент.

Дивіться відео: яка ситуація на фронті

"На цьому святкуванні вбитими й пораненими стали до 100 окупантів. При чому серед них 15 – це співробітники ФСБ. Як кажуть росіяни, "красиво погуляли", – додав кореспондент.

Останні новини з фронту

  • Українські військові продовжують здійснювати контрнаступ, звільняючи населені пункти. Просуваються наші захисники й на Луганщині. Тож вороги почали метушитися, зокрема у Кремінній. У розвідці Великої Британії спробували пояснити, чому для Росії стратегічно важлива Кремінна.
  • Аналітики Інституту вивчення війни заявили, що просування росіян в районі Бахмута сповільнилося. Водночас завдання ЗСУ не повестися на військову хитрість ворога.
  • Стратегічна ініціатива ЗСУ на фронті нікуди не поділася. Після визволення Херсона ЗСУ опанували високий правий берег Дніпра і отримали вогневу перевагу над противником у низині.