Полковник Збройних Сил України Анатолій "Штірліц" Штефан розповів, що мовиться про групу співробітників ФСБ. Загарбники проходили підготовку для участі у війні проти України.

Дивіться також Атака на аеродром "Бельбек": росЗМІ повідомили про ймовірну ліквідацію генерала

Сили оборони знищили групу співробітників ФСБ

Як зазначив Штефан, у результаті "блискучого влучання" у ворога майже два десятки ліквідованих.

За його словами, українські бійці зменшили лави російської ФСБ 31 січня. Ліквідовано 18 загарбників, ще двоє – тимчасово живі, але з перспективою долучитися до достроково "демобілізованих товаришів".

У районі населеного пункту Брянськ ліквідовано групу співробітників ФСБ Росії, яка проходила формування для участі в бойових діях на території України. 18 співробітників – "200", двоє співробітників – "300". Блискуче влучання. Слава Україні та її воїнам,
– повідомив полковник.

Він також додав, що вочевидь окупанти "швидко повертаються додому".

Втрати ворога у війні проти України: останні новини

  • Нещодавно заступниця постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Наталія Костенко заявила, що російське військо втрачає в середньому по 400 бійців для просування на один кілометр української території.
  • Водночас генерал-полковник та командувач Сухопутних військ Олександр Сирський опублікував відео, на якому похвалив бійців. Він зазначив, що вони знищили окупантів з дистанції у 2 680 метрів. За словами Сирського, працювали "Привиди Бахмута" в районі Іванівського, що в Донецькій області. Внаслідок цього було знищено двох бійців ворожої армії.
  • Раніше ворог позбувся протитанкових мін. Успішно відпрацювали по ньому оператори дронів 42-ї механізованої бригади підрозділу РУБпАК "Перун". Про це повідомили у соцмережах Сухопутних військ.
  • Зокрема, на Запорізькому напрямку наші захисники знищили окупантів та пошкодили російську техніку. Аеророзвідкою 3 бригади оперативного призначення "Спартан" виявили групу противника, яка пересувалась на полі бою в бік позицій гвардійців. Поранених росіян взяли у полон.