Іронічну відповідь опублікували 20 листопада у Міністерстві оборони України. Вони дорікнули аналітикам незнанням ситуації в Криму.

До теми Все залежатиме від дій ворога, – військовий експерт про черговість звільнення Криму та Донбасу

"Ті, хто зараз говорить про можливу "паузу в бойових діях" через морози взимку, напевно, ніколи не засмагали в січні на південному березі Криму", – зазначили у Міноборони.

Україна деокупує Крим

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак зазначив, що Владімір Путін та його представники не пропонували Україні зробити паузу у війні. Відтак, Єрмак натякнув на підготовку до звільнення Криму.

Ця війна триває. Я впевнений, що кампанія з повернення Криму відбудеться, – зазначив Єрмак.

Зверніть увагу – як ЗСУ можуть деокупувати Крим: дивіться відео

Підготовка до деокупації півострова: останні новини

  • Політичний аналітик та журналіст із США Армен Чібухчян вважає, що звільнити Крим буде простіше, ніж Донеччину та Луганщину.
  • На думку заступника міністра оборони України Володимира Гаврилова, повернутися до Криму нашим військовим вдасться до кінця грудня 2022 року.
  • Військовий експерт і льотчик-інструктор Роман Світан розповів про підготовку російськими військовими до оборони Лівобережжя Херсонщини. Вони прагнуть ускладнити наступ на Крим.
  • Окупанти зводять укріплення й на самому півострові. Гауляйтер Сергій Аксьонов заявив, що нібито Путін наказав захищати кримчан.