Таку думку висловив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Видання Politico вважає це сигналом до майбутньої військової кампанії на півострові.

Цікаво Все залежатиме від дій ворога, – військовий експерт про черговість звільнення Криму та Донбасу

Україна поверне Крим

Єрмак заявив, що Кремль не пропонував українському уряду паузи у війні.

"У нас не було жодної офіційної заявки російської сторони про якісь розмови, якісь переговори", – зазначив очільник Офісу Президента.

Також він сигналізував про майбутню військову кампанію в Криму, який Росія окупувала ще у 2014 році.

Ця війна триває. Я впевнений, що кампанія з повернення Криму відбудеться,
– наголосив Єрмак.

Аналогічне повідомлення він опублікував у своєму телеграм-каналі.

Деокупація Криму: останні новини

  • Льотчик-інструктор та полковник запасу Роман Світан вважає, що вийти на кордони 1991 року можливо до кінця зими. Однак чи закінчиться на цьому війна – це спірне питання, адже Росія навряд чи заспокоїться. На думку військового експерта війна може завершитися лише тоді, якщо до часу, коли Україна вийде на свої кордони 1991 року, вона увійде в НАТО.
  • Загарбники ж вже почали укріплювати оборону на півострові. Окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов заявив про фортифікаційні роботи. Мовляв, це необхідно для "забезпечення безпеки кримчан". Укріплення будують за дорученням російського диктатора Владіміра Путіна.
  • Також росіяни риють траншеї біля кордону з півостровом. Британська розвідка зазначила, що загарбники готуються до масштабних українських проривів.
  • Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов підтвердив, що ЗСУ вийшли на узбережжя Дніпра. За його словами, це дозволяє нашим військовим контролювати територію, яка наближена до Криму. Наразі українські воїни намагаються вражати росіян на максимальній дальності.

Варто подивитися – окупанти готуються до оборони Криму: відео