Про це розповіли у низці російських ЗМІ, повідомляє 24 Канал. Ердогану не вдалося переконати Путіна повернутися до Чорноморської угоди.

Цікаво В Єврокомісії поділилися очікуваннями від зустрічі Ердогана та Путіна

Анкара готова бути посередницею щодо України

Під час зустрічі Путін та Ердоган говорили й про війну в Україні, яку розв'язав Кремль.

Анкара готова взяти на себе посередництво щодо України,
– заявив Ердоган за підсумками переговорів із президентом країни-агресорки.

Турецький президент також зазначив, що треба продовжувати працювати над питанням зернової угоди. Мовляв, потрібен новий пакет пропозицій.

Варто зауважити, що Ердогану не вдалося схилити Путіна до повернення до Чорноморської ініціативи. Президент Росії заявив, що Москва поки не готова, адже поставлені раніше вимоги Кремля нібито не виконують.

"Росія буде готова реанімувати зернову угоду і зробить це відразу, щойно буде виконано всі зафіксовані домовленості", – заявив Путін.

Також він повідомив, що чекає зняття частини санкцій щодо постачання російського зерна і добрив на європейські ринки. Кремлівський диктатор у своїй традиційній манері – за допомогою шантажу та маніпуляцій – намагається змусити світ купувати крадене українське зерно.

Варто прочитати Ердогану вигідні зв'язки з Путіним: яка його кінцева мета щодо Росії

Зустріч Ердогана і Путіна: коротко

  • Президент Туреччини прибув до Росії не сам. Разом з ним приїхали міністри та перша леді Еміне Ердоган. Зустріч лідера з Владіміром Путіним відбулась у санаторії "Русь" у Сочі.
  • Кремлівський диктатор підтвердив, що говоритиме з Ердоганом про зернову угоду. Путін пообіцяв також не обійти увагою "українську кризу". Ще однією темою зустрічі мало стати завершення переговорів щодо створення газового хабу.
  • Через помилку перекладача між Росією і Туреччиною ледве не почалась війна. Курйозний випадок трапився під час першого виступу лідерів перед журналістами.