В ефірі одного з українських телеканалів глава фракції "Слуга народу" Арахамія заявив, що зазвичай публічно у таких ситуаціях кажуть "ми глибоко стурбовані" – це дипломатія. Водночас віч-на-віч "говорять як є".

Актуально Україна може залишитись голою перед Путіним: чим небезпечна угода щодо "Північного потоку-2"

Я очікую, що, як мінімум, непублічна зустріч Зеленського з Байденом буде на підвищених тонах. США сьогодні багато в чому недооцінюють, а може вдають, що недооцінюють, удар, який вони роблять таким вчинком,
– наголосив Арахамія.

Політик зауважив, що угода США та Німеччини щодо "Північного потоку-2" – це "якась така неформальна коаліція проти Китаю".

За словами Арахамії, Україна докладає усіх зусиль, щоб кожен контакт у Конгресі США консолідувати в єдину позицію. Політик переконаний: Конгрес під час своєї роботи восени дуже опиратиметься на рішення Байдена щодо цього питання.

Візит Зеленського до США: головне

  • Володимир Зеленський здійснить офіційний візит до США вже після святкування Дня Незалежності та саміту Кримської платформи – 30 серпня.
  • До Вашингтона українського лідера запросив президент США Джо Байден.
  • Наразі сторони активно готуються до візиту. В Офісі Президента не вщухає робота. Зокрема, представник ОП Роман Машовець обговорив з аташе з питань армії та оборони Бріттані Стюарт та іншими представниками Посольства США оборонні реформи в Україні.