Синьо-жовті прапори вже майорять у центрі міста. Українці в мережі діляться один з одними радісними переживаннями, передає 24 канал.

Важливо У Херсоні люди чекають на ЗСУ: бійців помітили на околиці міста

Не стримати сліз радості – реакція мережі

Користувачі мережі пишуть, що від приголомшливих новин про Херсон та Херсонську область можна розплакатись від щастя. Наразі вся Україна затамувала подих в очікуванні нових звісток з Півдня.

Прокидайся Україно, це – не сон, додому повертається Херсон!
– наголошують українці.

Українці дякують ЗСУ

Херсонці вийшли на вулиці зустрічати українських воїнів. Повідомляють, що їх вже бачили на околицях міста. У мережі згадали, як виглядав Херсон в березні, коли на вулиці також виходили місцеві, протестуючи проти окупантів.

Крім того, в мережі тисячі дописів зі словами вдячності українським воїнам.

Радість зі сльозами на очах. Слава Воїнам України, які звільнили наш Херсон. Нехай буде земля пухом і вічна слава тим, які не дійшли,
– пишуть українці.

Також українці згадують прогнози української влади. Зокрема, глава ГУР Міноборони зазначав, що Херсон звільнять до кінця листопада.

Звільнення Херсона: що відомо

  • 9 листопада з'явились повідомлення, що українські бійці активно просуваються на Півдні, звільняючи населені пункти у Херсонській та Миколаївській областях.
  • Російські окупанти заявили, що відводять свої війська з правобережжя Херсонщини.
  • Відступаючи, росіяни підірвали Антонівський міст.
  • Вже 11 листопада українських військових помітили на околицях самого Херсона. Над будівлею Херсонської ОДА вже підняли український прапор. Також перед будівлею Херсонської ОДА майорить прапор ЄС.

Дивіться більше – як херсонці зустрічають ЗСУ: відео