Про це в ефірі 24 каналу заявив Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради та член територіальної оборони регіону. Він також закликав не вірити заявам, що українська влада покинула Херсон та забула про окуповане місто.

Читайте також "Конкретного плану Росія не має": Давидюк пояснив, що потрібно зараз окупантам на Херсонщині

"Окупанти скористались поламкою в мережі на лінії фронту і почали навмисно відмикати інтернет по всій області, таким чином розпалюючи неспокій в регіоні", – заявив Сергій Хлань.

Окупанти діють підступно та жорстоко, бо розуміють, що довго втримувати ці території вони не зможуть. Збройні Сили України та ми (законна влада Херсонської області – 24 канал) незабаром визволимо Херсонщину,
– запевняє депутат.

Депутат розповідає, що знає про те, що кожен день приносить херсонцям біль і страждання. Але є план та воєнна стратегія, тому якщо українські війська мають певну затримку у звільненні територій – так потрібно. Херсонщина однозначно буде звільнена незабаром, вірте в це і в ЗСУ, закликає народний обранець.

Коротко про ситуацію на Херсонщині

Нагадаємо, близько 2 місяців Херсонщина перебуває в окупації. Загарбники намагаються зламати народ і оголосити про "приєднання області до Криму". Місцеві – проти росіян, свою категоричність вони висловлюють на мітингах, попри те, що їх іноді розганяють силою.

У російських загарбників немає підтримки ні від населення, ні від місцевого самоврядування. Саме тому вони не зможуть зробити навіть щось схоже на референдум. Адже потрібне відкриття дільниць, підготовка списків виборців, тобто дуже велика робота, яку росіяни організаційно не можуть виконати на Херсонщині.

Росія хоче анексувати Донбас у середині травня: дивіться відео