Звільненню Прібуса передувала його суперечка із новопризначеним директором зі зв'язків із громадськістю Білого дому Ентоні Скарамуччі, який звинуватив екс-голову адміністрації Трампа у "розбовкуванні президентських таємниць", пише у свої статті для сайту "24" політолог, експерт із міжнародних питань Борис Немировський.

Читайте також: Зашморг на шиї стягується: як найлютіший ворог Трампа невблаганно тягне його на дно

Як розповів в інтерв'ю для СNN Райнс Прібус, у відставку він вирішив подати сам, проте ініціатива щодо його рішення все ж належала Дональду Трампу.

"Він інтуїтивно дійшов висновку, що мені на часі зайнятись чимось іншим", – наводить слова екс-шефа адміністрації Білого дому Немировський.

Після того, як президентську команду покинув він (Прубіус – "24") та прес-секретар Шон Спайсер, у "довкіллі" Трампа майже не залишилося людей, які б походили, так би мовити, "зсередини" Республіканської партії і майже нікого, хто був би професійним політиком, обізнаним з політичною "рутиною". Залишилися майже самі бізнесмени, військові та родичі президента,
– вказує політолог.

Багато хто у політичному істеблішменті Вашингтона вбачає у відставці Прібуса виклик Трампа його власній Республіканській партії, йдеться у публікації. Так, обурення республіканців посилюється ще й тим, що дехто з них вважає, що президент США вирішив "усунути партію, яка привела його до перемоги, від влади в країні", вказує експерт, додаючи, що саме Райнс Прібус був одним із головних творців виграшу Дональда Трампа на виборах.

Детальніше читайте у публікації: Порятунок тонучих: навіщо Трамп перетворює Білий дім у "військову базу"?