Нарешті українці дочекались золота - український гімнаст Олег Верняєв здобув перше місце у вправі на паралельних брусах. "Срібло" здобув американський спортсмен Данел Лейва з результатом 15,9. "Бронза" – в Росії (15,783).

Український стрибун Богдан Бондаренко виграв для України бронзову медаль. Бондаренка вважали одним із претендентів на золоту медаль у легкій атлетиці. Однак, як зізнався сам Богдан, виграти йому завадила серйозна застуда.

Не обійшлось на Олімпіаді без зворушливих моментів Під час забігу на 5000 метрів серед жінок американка Еббі Д'Агостіно зіштовхнулась зі спортсменкою із Нової Зеландії Ніккі Хемблін та серйозно травмувала ногу.

Та новозеландка не скористалась травмою суперниці, вона зупинила забіг і допомогла американці піднятись та дійти до фінішу.

А от з російським боксером трапився неприємний інцидент. Під час церемонії нагородження глядачі освистали боксера. Росіянин зізнався, що реакція залу йому була дуже неприємною.

Зазначимо, боксер збірної Росії Євген Тищенко у ваговій категорії до 91 кілограм виборов "золото".

Федерація греко-римської боротьби України готує апеляцію щодо результатів фіналу з греко-римської боротьби на Олімпіаді у Ріо, в якій наш борець Жан Беленюк програв росіянинові, грузинського походженя.

Наш спортсмен Жан Беленюк програв росіянину грузинського походження Давіту Чакветадзе, але поєдинок чомусь судив грузин, який постійно проживає у російському місті Твер,