Франція вирвала перемогу над Румунією в матчі-відкритті Євро-2016

23:54, 10 червня 2016 82455
Радість французів після першого голу
Радість французів після першого голу / Getty Images

У матчі відкритті Євро-2016 на "Стад де Франц" господарі турніру збірна Франції зустрічалися з румунами.

Гра завершилась перемогою підопічних Дідьє Дешама із рахунком 2:1. Першими забили "Ле Бльо", і сталося це аж на 57 хвилині — скориставшись помилкою на виході голкіпера гостей Чіпріана Тетерушану, влучно головою пробив Олів’є Жиру.

Згодом підопічні Ангела Йорданеску зуміли відігратися. На 65 хвилині за фол у карному арбітр матчу Віктор Кашшаї призначив пенальті, який чітко реалізував Богдан Станчу ударом низом у правий кут.

Проте французи не знітилися, і майже перед самим фінальним свистком Дімітрі Пайе розкішним ударом з-за меж карного в "дев’ятку" приносить французам таку потрібну вікторію.

Відтак, перша гра турніру завершилась досить цікавими та бойовими 2:1.