Гандбольна збірна України сенсаційно поступилася грекам у відборі на Чемпіонат світу

Збірна України вкрай ускладнила власне турнірне становище, зазнавши другої поразки поспіль.

Услід за латвійцями синьо-жовтих сенсаційно переграли ще й греки. Перший тайм біди українцям не віщував. Але після перерви все стало з ніг на голову.

Українцям закинуті м'ячі давалися все важче і в середині тайму гості рахунок зрівняли. Ще кілька прикрих помилок і, як наслідок - 25:27.

Наша збірна завершила перше коло на третьому місці. Тоді як боротьбу за путівку на Чемпіонат світу продовжить лише переможець відбіркової групи.