Про це пише ЗМІ з посиланням на офіційну особу з України, яка залишилася анонімною.

Важливо Зовсім до цього не готові: європейські міста та США можуть "познайомитися" з дронами-камікадзе

Загалом відомо, що 10 іранців, які навчали російських окупантів поводженню з дронами, були знищені Силами оборони України. Росіяни доставили іранських інструкторів на територію тимчасово окупованих Херсонської області та Криму для запуску дронів-камікадзе Shahed-136 та навчання російських окупантів поводженню з ними.

Інструктори "безпосередньо відстежують запуски безпілотників по українських цивільних об'єктах, включно з ударами по Миколаєву та Одесі".

Іран умисно допомагає Кремлю у війні

Росія не здатна здолати Україну у війні власними силами, тож вона користується допомогою Білорусі та Ірану. За даними, якими володіють слідчі СБУ, можна стверджувати, що Іран, а також його оборонно-промисловий комплекс діють на користь Росії. Вони допомагають Кремлю продовжувати повномасштабну війну, яку він сам почав.

В Інституті з вивчення війни спробували відповісти на питання, чому Іран допомагає Росії. Укладачі звіту вважають, що Росію та Китай Іран вважає своїми стратегічними партнерами. Тими, хто буцімто допоможе повалити верховенство США. Й оскільки Україна продовжує успішно протистояти російській агресії, то Іран допомагає Кремлю.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що Україна не хоче мати контактів з Іраном, оскільки країна продовжує постачати дрони в Росію. У ЗМІ з'явилась інформація про нову партію безпілотників, а також ракети. Відтак дипломат закликав ввести санкції проти Ірану.

Варте уваги – чим ще небезпечні іранські ракети: дивіться відео