Про це під час брифінгу у Києві повідомив перший заступник генерального прокурора Дмитро Сторожук.

100 людей нами вже встановлені і ідентифіковані, мова йде про людей, які в першу чергу безпосередньо брали участь в транспортуванні "Бука" і його супроводженні, про екіпаж, який безпосередньо ним керував і про людей, які давали накази і розпорядження щодо транспортування зенітно-ракетного комплексу,
– відзвітували в ГПУ.

Сторожук пояснив, що досі не оголошено, хто є підозрюваним у цій справ, оскільки роль кожної особи ще встановлюється.

"Одна із версій слідства полягає в тому, що деякі люди виконували певні доручення навіть не знаючи про те, навіщо вони це роблять. Для міжнародної слідчої групи є дуже важливі відповіді на питання про те, хто з цих 100 людей яку виконував роль, бо від цього залежить рівень їхньої відповідальності", – наголошують в ГПУ.

Читайте також: Росія передала дані про аварію МН17 Нідерландам

Раніше міжнародна група розслідувань Bellingcat встановила, що саме командування армії Росії відправило "Бук" на Донбас.

28 вересня Міжнародна слідча група оприлюднила висновок, що Boeing 777 був збитий ракетою, випущеною з зенітно-ракетного комплексу "Бук", який був доставлений з Росії. Після запуску ракети установка повернулася на територію Росії.

Довідка:
Літак Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс з Амстердама до Куала-Лумпура, був збитий 17 липня 2014 року зенітним ракетним комплексом "Бук" проросійськими бойовиками в небі над Донбасом. На борту перебувало 298 осіб. Ніхто не вижив.