В ефірі 24 каналу керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко повідомив, що на Краматорському та Бахмутському напрямках – в деяких районах відбили штурм, в інших – тривають бої.

Важливо Окупанти знову обстріляли Запорізьку АЕС: що там відбувається і який радіаційний фон

"Бахмутський напрямок, а також Авдіївський, куди можна включити Марʼїнку та Піски, що знаходяться неподалік, – сьогодні це 2 гарячих напрямки. Це напрямки, де ще російські сили можуть вести активні наступальні дії", – повідомив Мусієнко.

Вони ведуть, намагаються прорвати лінію оборони, підходять ближче. Обстрілюють не тільки артилерією, а й з окремих напрямків дістають мінометами. Це зараз найгарячіше місце, де тривають інтенсивні бої й відбиваються російські атаки. Адже росіяни там намагаються активно підступати,
– розповів Олександр Мусієнко.

За його словами, попри всі заяви російських, що вони ледь не в самому Бахмуті знаходяться, – це не відповідає дійсності. Українські захисники укріпили рубежі й не дають противнику прориватися.

"Там тривають бої. Це чи не єдиний напрямок, де російські сили можуть вести активні наступальні дії. Маю надію і вірю, що наші захисники зможуть їх зупинити", – додав Олександр Мусієнко.

Дивіться відео: як виглядають руйнувань від навали росіян на Донеччині

Яка ситуація на Донеччині: останні новини

  • Командири терористичних "республік" отримали наказ проводити заходи з мобілізації у тих містах та селищах, які росія окупувала після 24 лютого. Так звані "ждуни", які зливали ворогу позиції ЗСУ та свято вірили у те, що їм буде краще після окупації, не дочекалися навіть перших соціальних виплат від росії, а вже були змушені піти гинути за путіна.
  • Російські війська постійно намагаються просуватися вглиб Донеччини та втримати при цьому всі захоплені території Півдня. Через активні бойові дії та постійні втрати, путін поступово втрачає сили для рішучих проривів та серйозних перемог.
  • На Донеччині завершили розслідування щодо двох колишніх правоохоронців, яких підозрюють у співпраці з ворогом. Слідчі вважають, що чоловіки злили росіянам дані про позиції ЗСУ.