Недовго думаючи, окупант подякував українцям за "ізящноє" взяття у полон. Наші солдати, які наступали під Бахмутом, звісно ж, посміялися з цього.

Дивіться також Нового нічого не бачив, – полонений з псевдореспубліки про нульове забезпечення від Росії

Українські солдати взяли у полон росіянина під Бахмутом

Солдати 3 штурмової бригади 18 травня провели наступальні дії на західних околицях Бахмута, створивши плацдарм для подальшого контрнаступу. За їхніми даними, після штурму щонайменше 50 росіян "задвохсотилися" та ще близько 100 стали "трьохсотими".

Крім цього, наші солдати взяли у полон аж 4 росіян. Один з них вирішив подякувати їм за "красиве взяття у полон".

Українці "ізящно" взяли росіянина у полон: дивіться відео

Усі успішні штурмові дії були виконані бійцями 1 штурмового та 1 механізованого батальйонів, що входять до складу бригади.

Наостанок бійці розповіли, що на Бахмутському напрямку вони ліквідували резерви ворога, зокрема декілька російських складів боєкомплектів.

Збройні Сили наступають на околицях Бахмута

  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр 18 травня зазначила, що ЗСУ контролюють південно-західну частину Бахмута. За її словами, Сили оборони на окремих ділянках просунулися від 500 до 1 000 метрів.
  • Того ж дня речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий розповів, що українські сили просуваються на флангах біля Бахмута. Зокрема, за 17 травня вони просунулися на відстань від 150 до 1700 метрів.
  • Також лейтенант батальйону "Свобода" Нацгвардії України Роман Конон сказав, що вагнерівці, які безперестанку штурмують фортецю, мають великі проблеми. Він зазначив, що зараз їх всіх згребли в купу й кинули в останній бій.