Прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков зазначив, що буцімто не має жодної інформації стосовно збиття А-50 та Іл-22 українською армією. Про це повідомляють російські ЗМІ, передає 24 Канал.

До теми У пошуках "Москви" й підводний Patriot: найкращі меми про збиття літака А-50

У Кремлі не чули про збиття А-50 та Іл-22

Російські пропагандисти 15 січня спіймали прессекретаря Путіна Дмітрія Пєскова і вирішили спитати в нього, чи знає він щось про "літакопад" з А-50 та Іл-22 над Азовським морем. Він зазначив, що нічого не знає про збиття військових літаків.

Ні, інформації немає. Потім все-таки це тема, яка стосується ходу спеціальної воєнної операції,
– сказав прихвостень Кремля.

Крім того, він також послав російських пропагандистів уточнювати інформацію щодо пошкодження чи падіння військових літаків в міністерстві оборони Росії. Таким чином він переклав відповідальність за коментарі на російське військове керівництво.

Україна знищила А-50 і підбила Іл-22

  • Українські ЗМІ ввечері 14 січня написали, що українські військові завдали ударів по двох російських повітряних суднах над Азовським морем. Це були російські військові літаки А-50 та Іл-22.
  • Уже 15 січня командувач Повітряних сил Микола Олещук прокоментував збиття російських літаків, зазначивши, що "Це вам за Дніпро!", маючи на увазі відповідь на атаку міста того ж дня у 2023 році.
  • Зрештою збиття літака А-50 підтвердив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Він також повідомив, що наші захисники знищили повітряний пункт управління противника Іл-22.
  • Водночас речник Повітряних сил Юрій Ігнат припустив, що ворожий літак Іл-22 усе ж зміг дістатися до міста Анапа. Однак з огляду на знімки полковник сказав, що повітряне судно відновленню не підлягає і сказав, що Іл-22 – "живучий гад".