Коул Бартіромо вчився у звичайній середній школі в Каліфорнії. Хлопець дуже любив бейсбол. Під час гри він зосереджувався на кожному ударі. Окрім цього Коул продавав цукерки сусідам. З віком підприємницький апетит тільки зростав. І вже у 15 років Коул зумів зірвати справжній джекпот.

Ще у 90-х роках в американських спортивних журналах почали видавати колекційні картки для дітей. І тоді ніхто навіть не міг подумати, що вже за якихось 5-6 років за одну з таких карток платитимуть шестизначну суму в доларах.

Цим і скористався Коул Бартіромо. Він сторгував на інтернет-аукціоні 240 тисяч доларів за папірець із зображенням спортсмена Тайгера Вудса. Батьки не могли натішитися підприємливим сином. Татусь навіть відрахував йому п’ять тисяч доларів із зароблених грошей. Непогані кишенькові, як для 15-річного школяра.

Читайте також: Аферисти. Чарльз Доусон – автор найбільшої підробки наукового світу

Коул зрозумів, що інтернет-аукціони та торги можуть принести великі гроші. Підліток з головою поринув у віртуальний ринок. Навесні 2001 року Бартіромо більшість часу проводив за своїм домашнім комп’ютером. Він вибрав 15 компаній, які публічно торгують акціями. І, використовуючи батьківський рахунок, накупив кілька мільйонів акцій. А далі опублікував на електронних дошках оголошень в інтернеті близько шести тисяч фальшивих оголошень. У них йшлося про високі перспективи цих компаній. Ціна на акції починала рости і школяр одразу ж продавав їх.

Зароблені гроші Коул перекидав на офшорні рахунки. Він створив сайт Invest Better 2001. Тут обіцяв вкладникам захмарні прибутки. Але всі фінансові піраміди рано чи пізно зазнають краху. У випадку нашого юного шахрая, вона не протрималася і двох місяців. Інвестори почали скаржитися, що їм не повертають коштів. І за Коула взялася комісія з цінних паперів. Навіть опинившись за ґратами, він зовсім не шкодував про те, що обманював людей. Він шкодував лише про те, що потрапив до рук правоохоронців