Анатолій Могильов

Анатолій Могильов – генерал-полковник міліції, міністр внутрішніх справ України та голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим у період правління Януковича.

Анатолій Могильов очолює список партії "Незалежність" на парламентських виборах 2019-го року, яка обіцяє мир, повернення Криму та Донбасу, а також ретельне розслідування корупційної діяльності попередньої влади.

Варто зазначити, що саме при керівництві Могильова АРК, Росія вела підготовку до захоплення півострова, поки увага громадськості була прикута до подій в Києві. Окрім того, саме позиція тогочасної влади Криму стала провокатором того, що кримчани не прийняли Революцію гідності. Тодішній кримський "Беркут" воював з активістами на Майдані, а у громадському транспорті в лютому 2014-го року регулярно крутився ролик з участю Могильова, який був спрямовний проти Євромайдану. Також саме в той період у парламенті Криму почали говорити про можливу зміну статусу півострова та його "захист" Росією, у випадку, якщо Євромайдан переможе.