Зауважимо, що ім'я кремлівського науковця – Андрій Ботіков. Про те що його задушив ременем 28-річний чоловік, стало відомо 3 березня з повідомлень у російських ЗМІ, – інформує 24 Канал.

Дивіться також Чому Європа не замерзла: зрада "генерала Мороза", або як Росія провалила зимовий похід

Відкрито кримінальне провадження

З публікацій у медіа зрозуміло, що вбивство стало через те, що чоловіки між собою посварилися. Також відомо, що вбивця заробляв на життя наданням сексуальних послуг.

Підозрюваного 29-річного чоловіка затримали під час допиту. Той визнав свою провину. Раніше затриманий притягувався до кримінальної відповідальності за тяжкий злочин,
– пише одне з російських видань.

Згадаємо, що Ботіков працював старшим науковим співробітником у науково-дослідному центрі епідеміології та мікробіології імені Гамалії. У серпні 2020 року ця установа презентувала псевдовакцину проти коронавірусу "Спутник V".

Важливо, що Ботіков є співавтор патенту на так звану вакцину. Він був серед науковців, які отримали від президента Росії Владіміра Путіна нагороду за створення препарату.

Чи є може бути російська "вакцина" проти Covid-19 небезпечною

Ефективність "Супутник V" поки ще не визнало Європейське агенство лікарських засобів (EMA). Як не дивно, після початку широкомасштабного вторгнення дослідження препарату було призупинено. Себто "Спутник V" може бути небезпечним для здоров'я через недоведену ефективність.

Коронавірус нікуди не зник: останні новини

  • Слід сказати до цієї теми, що коронавірус все ще існує та важливо дбати про власну безпеку для того, аби його не підхопити. Зокрема, користуватись засобами індивідуального захисту.
  • До речі, 2 березня ще у двох областях виявили новий штам коронавірусу Кракен. Йдеться про Львівщину та Черкащину.
  • Разом з тим слід наголосити на заяві Пентагону. Не так давно оборонне відомство США опублікувало звіт, якому мовиться про те, що пандемія коронавірусу сталася через витік з китайської лабораторії.