Таку думку 24 Каналу висловив громадський діяч, письменник, публіцист Ростислав Мурзагулов, зауваживши, що Морозов максимально підтримував війну Росії проти України. Мовляв, якщо він зрозумів, то це розуміють мільйони людей.

Дивіться також "Взяли за мінімальних втрат": Шойгу цинічно бреше росіянам про Авдіївку

"Ця смерть не остання. Це розчарування у Путіні, у його війні, у його стратегії охопить все більше і більше шарів населення в Росії. Зокрема, пропутінських та провоєнних", – вважає Мурзагулов.

Розлом серед еліт

У Кремлі хотіли б, аби усі замовкли та перестали сварити Владіміра Соловйова та Владіміра Путіна. Однак, подія "виняткова", адже російський пропагандист убив сам себе.

Це неможливо заткнути, адже вони вже звикли справу мати з кров'ю, убивствами, болем та насиллям. Буде далі бурхливе обговорення всього цього. Це вже пішов черговий розлом усередині путінських еліт. Таких розломів уже багато,
– наголосив публіцист.

На його думку, дуже серйозний розлом може бути серед російських еліт і внаслідок смерті Олексія Навального. Мовляв, серед них є частина, яка не схвалює подібні дії. Таких розломів може бути ще більше.

"Це, власне, добре, тому що це і призводить до тієї самої ситуації революційної, коли "низи" вже не можуть, "верхи" не хочуть, або навпаки. Усі з усіма перегризлися, всі з усіма побилися, і влада з в'ялих рученят цієї кремлівської шушвалі випала кудись у більш-менш нормальні руки", – сказав громадський діяч.

Що відомо про смерть Морозова

  • Російський пропагандист Андрєй Морозов застрелився після того, як його зацькували за те, що він написав про втрати російської армії в Авдіївці на Донеччині. Він заявляв, що Росія втратила загиблими близько 16 тисяч військових.
  • Окупант із позивним "Мурз" написав прощальний пост у своєму телеграм-каналі. Він повідомив, що його змусили видалити інформацію про втрати російської армії. Морозов зазначив, що сам натисне на курок, якщо "ніхто не зважиться взяти на себе цю просту справу".
  • За словами українського журналіста Дениса Казанського, росіянина зацькували інші російські пропагандисти. Мовиться про Владіміра Соловйова, Армена Гаспаряна та Юлію Вітязєву. Вони по російському телебаченню називали Морозова зрадником і шкідником.