Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Андрій Довбенко

Спеціаліст з інвестиційної політики, корпоративного оподаткування, судової та арбітражної практики. Керуючий партнер компанії "N&D". Закінчив Національний університет України "Києво-Могилянська академія" за спеціалізацією правознавство. Працював юристом у міжнародних компаніях "PwC Україна", "Ernst&Young Україна", "Андреас Неоклеус і Ко".

 • blog_ava
  Як Україні позбутися "зомбі-банків"
  В українській банківській системі можуть з'явитися "зомбі-банки". Із невизначеним правовим статусом і здатністю діяти поза правовим полем. Єдиним аргументом для їхнього банківського життя стануть судові рішення, які скасовують постанову НБУ про визнання їх неплатоспроможним, із вилученням відповідної ліцензії.
 • blog_ava
  Іпотечні інвестиції ринку заставної нерухомості
  В умовах подальшого падіння цін на ринку нерухомості все більш помітним стає тренд на активізацію іпотеки. Зокрема, у частині заставної нерухомості. Існують помітні передумови того, що ринок готовий до серйозних інвестиційних об'єктів із числа банківської заставної нерухомості. Допускаю, ці активи зацікавлять інвестиційних гравців міжнародного рівня.
 • blog_ava
  Як забезпечити юридичну чистоту майбутнього земельного ринку
  Відкриття ринку землі стане для України тектонічним зрушенням, що спричинить укладання Меморандуму із МВФ. Там є чітка однозначна вимога запустити в Україні вільний земельний обіг.
 • blog_ava
  Дорожная карта для британских инвестиций в Украину
  Инвестфорум "The Ukrainian Investment Road Show", завершившийся в Лондоне, замерил уровень наших инвестиционных притязаний и их восприятия в мире. Этот интерес, возможно, не настолько высок, как нам хотелось бы.
 • blog_ava
  Топ-менеджерам "Приватбанка" "светят" уголовные дела
  В переговоры об условиях реструктуризации и взыскания с бывших собственников "Приватбанка" проблемных кредитов может быть вовлечена третья сторона. И эта третья сторона может радикализировать коммуникацию нынешнего собственника банка – государства с бывшими акционерами.
 • blog_ava
  MIPIM-2017: Екзотичні азійські гроші в українську нерухомість
  Ключовий світовий форум у сфері нерухомості MIPIM-2017, який завершився в Каннах, окреслив глобальні тренди і можливості залучення іноземних інвесторів в Україну.
 • blog_ava
  Как Украина теряет арестованые деньги "семьи" Януковича
  Сделка по легализации средств, арестованных на счетах ВБР, которые связывают с окружением Януковича, стала возможной в результате решений Печерского районного суда Киева. Она началась и завершилась соответствующими решениями этого, наверное, наиболее известного районного суда страны.
 • blog_ava
  Україну готують до ліквідації 40 банків у липні
  Законодавці визначили розломи нового банківського ландшафту країни, прийнявши в першому читанні закон "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків". Банків явно поменшає, але вони стануть більшими. Парламент мотивує фінустанови до додаткової капіталізації за рахунок злиття або внесків до статутного капіталу.
 • blog_ava
  Як уникнути капканів Закону про споживче кредитування
  Українське правове поле майже завжди є недружнім до громадянина і лояльне до інтересів великого капіталу. Цю закономірність підтверджують спроби парламентських лобістів скорегувати в своїх інтересах систему споживчого кредитування, обмеживши права споживача.
 • blog_ava
  Почему Рада блокирует НАБУ
  Беспомощность НАБУ, заметная широкой общественности, объясняется несколькими факторами. Один из главных – недостаточное, а порой противоречивое, законодательное обеспечение.
 • blog_ava
  Фемида с "добавленной стоимостью"
  Украинская правовая система по сути своей – тоталитарна. Ведь традиционно подавляющее большинство конфликтных общественных вопросов решаются у нас через суд.
 • blog_ava
  Інтелектуальні клони та інвестиційні ризики
  Інвестиційну привабливість будь-якої країни визначають кілька чинників, які must be обов'язково і безумовно. Серед них – захист прав інтелектуальної власності, зокрема, – на знаки для товарів і послуг.