Таку думку 24 Каналу висловив ведучий каналу Ходорковський Live Сергій Асланян, зауваживши, що КНДР, попри санкції, має певний потенціал виробництва зброї. Там роблять не лише артилерійські боєприпаси калібру 152 міліметри, але й ракети.

Дивіться також Світ на порозі нової великої війни: коли Ізраїль нападе на Ліван і як це вплине на Близький Схід

Чому Путін їхав до КНДР

Як вважає Асланян, звісно ж, Путін не їхав туди для того, аби допомагати Північній Кореї. Там він знайде свій останній притулок. Коли Росія програє, то той швиденько втече до КНДР.

Коли буде поразка, йому треба буде десь сховатися. Путін їздив у КНДР в пошуках останнього притулку. Ніде, крім КНДР, не вийде. А КНДР нарешті дочекалася, що вони отримають подачки,
– сказав Асланян.

Ймовірно, Росія принесе до КНДР різні технології. Будуть нові заводи, нова залізниця, різні постачання тощо. Північній Кореї вважливо отримати далекобійні ракети, які зможуть досягти берегів Сполучених Штатів. Зрозуміло, що нічого хорошого для власного населення Північна Корея робити не буде.

У них ідеологія не міняється. Там залишилися на рівні 1953 року. Третій Кім вчився в Швейцарії, але вияснилося, що кривавим крокодилом йому подобається бути більше, ніж європейським інтелектуалом,
– зауважив Асланян.

КНДР та Росія: останні новини

  • КНДР планує відправити свої інженерні підрозділи на тимчасово окуповані території Україні. Радник голови ОП Михайло Подоляк розкритикував ООН за відсутність реакції.
  • А речник Пентагону генерал-майор Пет Райдер переконаний, що підрозділи КНДР будуть знищені, якщо їх кинуть воювати разом з російськими окупантами в Україну.