Про це в ефірі телемарафону розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України – Андрій Юсов. Він наголосив, що такі розмови нашій розвідці вдалося перехопити, передає 24 Канал.

Дивіться також Наскільки великі втрати окупантів під Авдіївкою: у ГУР прокоментували

У ГУР розповіли про бідкання росіян щодо вертольотів

Андрій Юсов розповів, що в української розвідки є перехоплення розмов окупантів, які були записані після того, як наша держава завдала ударів по окупованих летовищах у Бердянську й Луганську. Представник ГУР МО зазначив, що вони підтверджують втрати, які завдали їм українські солдати.

Справді, ті окупанти, які перебувають на передовій, на тих позиціях, які були вражені, констатують великі втрати техніки, особового складу,
– сказав він.

Юсов також відзначив, що кожного разу цікаво слухати подібні перехоплення, коли окупант говорить своїм родичам, до прикладу дружині чи матері, які перебувають на території Росії про всі втрати, а вони щиро дивуються тому, що пропаганда зовсім про інше говорить.

Наостанок представник ГУР МО сказав, що росіяни, які воюють в Україні, загалом розповідають, що на фронті повний жах, величезні втрати, а тим, кому пощастило, той став "трьохсотим". Крім того, загарбники також говорять про втрати у техніці й критику командного складу від нижчих до вищих щаблів.

ССО успішно знищили вертольоти росіян

  • Сили спеціальних операцій вночі 17 жовтня провели успішну атаку на летовища окупантів у Бердянську й Луганську.Зокрема, там наші захисники окупантам шалених втрат в особовому складі й техніці.
  • Серед знищеної техніки були наявні: дев'ять гелікоптерів різних модифікацій, спеціальна техніка, яка розташовувалася на аеродромах, пускова установка ППО, склад боєприпасів. Також на летовищах було пошкоджено злітні смуги аеродромів.
  • У мережі згодом стали поширювати фото уламків ракет, якими могли вдарити по аеродромах. Зокрема, за номерами маркування ця зброя схожа на ракети ATACMS касетного типу.
  • Згодом Володимир Зеленський підтвердив, що Україна отримала ракети ATACMS від США і вже успішно застосувала їх. Щоправда, де саме, президент не розповів.