У ніч проти 18 жовтня окупанти атакували багатоповерхівку в центрі Запоріжжя. Ракета влучила у квартиру, у якому проживало молоде подружжя.

До теми У Запоріжжі ворог ракетами поцілив у багатоповерхівку: є загиблі та травмовані

Жертви ракетної атаки на Запоріжжя

Близько 17:40 18 жовтня голова Запорізької ОВА Юрій Малашко повідомив, що кількість загиблих зросла до 5. Перед тим була інформація про 4 жертв.

Деблоковано з-під завалів тіла 3 людей, які вважалися зниклими безвісти. Найглибші співчуття рідним та близьким загиблих,
– констатував посадовець.

Більше про удар

  • За попередньою інформацією, російські загарбники застосували ракети С-300. Також одна з цілей влучила позаду багатоповерхівки, про яку ми писали вище. Стосовно інших 4 ракетних ударів повідомлень не було.
  • Однак була інформація, що до обласної військової адміністрації надійшло 33 повідомлення про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури внаслідок обстрілу в період з 01:33 до 01:48 18 жовтня.
  • Водночас в ОВА наголосили, що потерпілі внаслідок атаки можуть звертатися на гарячі лінію по допомогу за таким номером: 080-050-35-08. Окрім того, усі відповідальні за цей обстріл будуть покарані.