Це дуже впливає на загальну ситуацію в Криму. Про це 24 Каналу розповів заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, зазначивши, що знищення Кримського мосту призведе до політичної смерті диктатора Владіміра Путіна, а потім й до фізичної.

Зверніть увагу План стримування і помсти: удари по Криму можуть стати масованішими

Головне – не зупинятися

Звільнення Криму розпочалося з квітня 2022 року й зараз ми перебуваємо на напрямку дистанційної деокупації. Завдяки атакам по військових об'єктах у Криму настрої у місцевого населення стали позитивні. Люди не бояться активніше проявляти свою проукраїнську позицію.

"Треба продовжувати. Вчора вночі ми трохи розуміли, що у Верхньосадовому було. Це за Бахчисараєм у напрямку Севастополя. Ми розуміємо, що за об'єкти довкола Сак. Це Новофедорівка, аеродром. Це Джанкойські військові бази", – мовив Чийгоз.

Що свідчитиме про дистанційне звільнення Криму: дивіться відео

Кримчани живуть надією

Останньою крапкою дистанційного визволення Криму буде руйнування мосту. Від однієї лише думки про це російських колаборантів підкидає. Зі страху зрадники починають вигадувати різні нісенітниці буцімто законна влада Криму закликає підірвати Кримський міст, не думаючи про своїх громадян.

Ні, ми якраз за них й переймаємося. Понад 9 років окупації. Люди живуть надією в те, що Збройні Сили визволить півострів й в українському Криму буде майбутнє для їхніх дітей,
– зауважив голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Зараз ті, хто ще вчора на інформаційному фронті закликав підтримувати окупантів, вже виїжджають в Туреччину, а звідти й в інші країни. Однак зрадники, через яких тисячі людей пролили кров, будуть покарані. Зокрема, нещодавно відкрили кримінальну справу проти так званого директора ОТРК Крим. Тепер на нього чекає розшук й вирок.

Що відомо про наймасштабнішу атаку на Крим

  • У ніч проти 21 вересня пролунала низка вибухів у Саках, Євпаторії, Сімферополі, Севастополі, Балаклаві. Росіяни традиційно заявили, що працює "ПеВеО", однак воно так і не змогли збити цілі.
  • Згодом стало відомо, що СБУ спільно з ВМС України завдали удару по військовому аеродрому "Саки" у Криму. Там перебувало щонайменше 12 бойових літаків Су-24 і Су-30, а також ПЗРК "Панцирь".
  • Росія підтвердила масштабні атаки на Крим. Проте в міноборони країни-агресорки заявили про "успішне збиття" 19 безпілотників над півостровом.