Про це 24 Каналу розповів голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. За його словами, йдеться лише про бронетехніку. Особового складу в окупантів достатньо і в Донецьку, і в Макіївці, і в Ясинуватій.

До теми Виживання у холоді в підвалах зруйнованих будинків: як змінилася Авдіївка з літа 2022 року

Все пристріляно – ми чекаємо

Як розповів Барабаш, на Авдіївському напрямку немає ніяких так званих "приватних військових компаній". Тут воюють кадрові російські окупанти та мобілізовані. А на промзоні перебуває ворожа інтернаціональна бригада "П'ятнашка".

Раніше було багато інформації щодо концентрації значної кількості бронетехніки поблизу Верхньоторецького, що на північ від Авдіївки. Згодом в ЗСУ повідомляли, що одну танкову бригаду окупанти перекидають на Донецький напрямок.

Яка ситуація поблизу Авдіївки – розповів Барабаш: дивіться відео

Ця інформація підтвердилася. Частина з цих підрозділів перебуває в Донецьку. Інша – між Макіївкою та Ясинуватою. Українські військові прекрасно знають про розташування ворога і готові його знищувати.

Дані розвідки є. Всі знають, де вони перебувають. Вирахували усі можливі напрямки, де вони можуть застосувати бронетехніку. Все пристріляно – ми чекаємо,
– розповів Барабаш.

Останні новини з Авдіївки: коротко

  • Українські військові продовжують обороняти Авдіївку та навколишні населені пункти від російських окупантів. Росіяни з початку повномасштабного вторгнення не можуть захопити це місто.
  • Окупанти регулярно обстрілюють Авдіївку. 15 травня вони знову завдали ракетного удару по місту. Внаслідок цього загинули 4 людини.
  • Місцева влада неодноразово закликала людей евакуюватися з Авдіївки. Деякі бояться виїжджати, адже не знають, де жити далі. Також в місті, звісно ж, перебуває незначна кількість "ждунів", які чекають на так званий "русскій мір".
  • Про примусову евакуацію місцевих мешканців не йдеться. Адже немає законних методів здійснити такий процес. Конституція України та Женевські конвенції забороняють примусово вивозити людей навіть з таких прифронтових населених пунктів.