"Іран "знаменитий" тим, що там досі публічно вішають чоловіків за звинуваченнями в гомосексуалізмі, а в Уганді навіть розглядають законопроект, який передбачає страту через повішення для будь-якого носія вірусу СНІД, визнаного винним у гомосексуальному зв’язку. Іран усе ще дає добро на каменування жінок, звинувачених у перелюбстві, хоча останнім часом цю практику намагаються приховувати через широкий світовий резонанс", - наводить приклади жорстокого покарання Бініон.

Читайте також: КПУ пропонує парламенту повернути смертну кару

"У Саудівській Аравії прилюдно стинають голови мечем за такі злочини, як зґвалтування, богохульство і вбивство. І справді, після Азії Близький Схід - другий за поширеністю смертної кари регіон", - зауважує журналіст.

Ірак єдиною країною з цього регіону проти смертної кари. Міністр юстиції Гассан аль-Шимарі заявив, що країна вимушена залишити смертну кару через щоденну загрозу тероризму.

Читайте також: Регіонал пропонує повернути в Україні смертну кару за тероризм

Головний аргумент прихильників скасування смертної кари – це те, що вердикт часто оголошується після несправедливого судового процесу.
"Можливо, декого зі страчених мною людей засудили несправедливо. І зазвичай це помста: ми просто намагаємося поквитатися. Родині жертви легше від цього не стає. Коли трапляються катастрофи, ми ж не гніваємося на Бога", - зауважує тюремний охоронець із США, який брав участь у стратах в’язнів, Джеррі Ґіббонс.