Загальна собівартість будівництва ТРЦ загальною площею майже 100 тис. квадратних метрів становить 42 млн доларів США, з розрахунку 427 доларів США за 1 квадратний метр. Про це повідомив власник будівельної компанії компанії " ЄДІТЕПЕ Україна" Айтач Оджаклі в своєму інтерв'ю, пише Hubs.

"Мною було вкладено особистих грошових коштів в сумі 35 млн 121 тис. доларів США, а Башліларом Бурак – 4 млн 628 тис. доларів США, що в процентному співвідношенні складає 88,36% до 11,64%", – сказав Айтач Оджаклі.

"На жаль, шахраї намагаються, як зараз модно говорити, "віджати" у мене цей об'єкт. На жаль, до афери виявилися причетними і мої колишні співвітчизники, яких я вважав своїми бізнес-партнерами, друзями і товаришами. Однак я переконаний, що, незважаючи на шахрайські дії даних осіб, мені вдасться відстояти свої права на цей торгово-розважальний центр, оскільки правда на моєму боці", – заявив Айтач Оджаклі.

В Україні будівництвом я постійно займаюся з 2004 року. У цьому ж році я заснував компанію "ЄДІТЕПЕ-Україна". Розуміючи, що я надовго пов'язаний з Україною, в 2008 році я отримав громадянство України,
– повідомив Айтач Оджаклі.

"ЄДІТЕПЕ-Україна" є великою будівельною компанією зі своїми виробничими і технічними базами, вантажопідйомними механізмами, засобами малої механізації, комплексом дорожньо-будівельної техніки, бетонно-розчинними установками. В Україні компанією побудовано і здано в експлуатацію такі об'єкти нерухомості як готель RADISSON BLU HOTEL, розташований в м. Київ по вул. Ярославів Вал, 22; Дарницький залізничний міст через р. Дніпро в м. Київ, так званий "міст Кирпи"; стадіон "Дніпро-Арена" (колишній "Металург") у м Дніпрі; житловий комплекс, також розташований в г. Київ по вул. Артема, 50/22; житловий комплекс, розташований в м Київ по вул. Кравченка, 5 і ряд інших. В Україні компанією "ЄДІТЕПЕ-Україна" побудовано і здано в експлуатацію понад 433 000 м2 житлової площі і понад 224 000 м2 виробничих площ.

Торгово-розважальний комплекс "Вікторія Гарденс" у Львові був побудований компанією "ЄДІТЕПЕ-Україна" і відкритий в 2016 році.