Однак надії на одужання хлопчика не втрачають, про це розповіла його бабуся Олександра Тлявова, пише "Громадське".

Читайте також: П'ятирічному хлопчику стріляли у голову: відомі імена підозрюваних поліцейських

Вона також зазначила, що у Переяславі до рідних малюка приходили родичі поліцейських. Олександра Тлявова наголошує , що підозрюваних ніхто не виправдовує.

Приходили мати і сестра одного з них до нас у Переяслові, і казали, що вони його не виправдовують. Вони передали 10 тисяч гривень допомоги, співчували, але номера вони не брали і нам не дзвонили. Дружина або сестра іншого теж приходила і 6 тисяч перерахувала. Часто люди захищають винних, але у нашому випадку, щойно почули прізвища, то одразу сказали, що це неадекват,
– сказала вона.

Сама жінка теж їздила у поліцію, однак туди її не пустили. Казали, що підозрювані зранку ще були "невміняємі".

Що сталося у Переяславі-Хмельницькому?У Переяславі-Хмельницькому 31 травня 5-річний потрапив до реанімації з вогнепальним пораненням голови, йому зробили операцію. Підозрюють, що в дитину стріляли 2 поліцейських, які на той момент були п’яними. Їх вже затримали. Самі ж правоохоронці переконували, що хлопчик підсковзнувся і впав. Дитину прооперували, однак жодних прогнозів медики дати не можуть. Стан малюка вкрай важкий. У дитини повністю роздроблений череп, а витягнути кулю лікарі так і не змогли.