Джон о'Брайен і його дружина Мерін направили лист у посольство Росії та адміністрацію президента. Також вони надіслали лист і на адресу фонду Відкрита Росія.

У листі батько загиблого звинувачує Росію у перешкоджанні розслідуванню катастрофи, поширенні пропоганди та дезінформації.

Будь-яка держава час від часу грішить перекручуванням правди, або приховуванням інформації в своїх інтересах, але московський обман – іншого порядку. Єдина істотна особливість російських заяв – твердження про відсутність надійних свідоцтв і заперечення будь-якої відповідальності. Деякі заяви, зроблені вашим урядом і його ЗМІ, були б кумедні, якби не були настільки глибоко образливі для сімей жертв MH 17,
– мовиться у листі.

Також батько загиблого австралійця звернувся до Путіна з проханням врешті одуматися і співпрацювати зі слідством. "Інакше вас і ваш уряд чекає суворий суд історії", – написав Джон о'Брайен наприкінці листа.

Нагадаємо, трагедія сталася 17 липня 2014 року. На борту перебували 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули.